Оголошення

 

DSC_0745

Шановні жителі Комиш-Зорянської

селищної об'єднаної територіальної громади!

Доводимо до вашого відома, що за ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови Запорізької обласної державної адміністрації К.І. Бриля у Запорізькому регіоні стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

 

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам'яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій. Використання коштів марафону відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень з урахуванням принципу пропорційності.

Інформаційна довідка

1. Одержувач коштів - громадська організація «Центр «Побратим»

2. Розрахунковий рахунок - 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»

3. Код ЄДРПОУ 40111109

4. МФО- 313957

5. Призначення платежу - участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).

 

Контактна особа в Комиш-Зорянській селищній ОТГ - Беспавлов С.Г.  р.т. 7-32-81
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна