Робоча зустріч спеціалістів-землевпорядників

1-8166103 листопада 2017 року в адміністративному приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради відбулася зустріч працівників відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради з Державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Запорізької області Редькою В.М. (далі - Державний інспектор), яка мала формат круглого столу.


 

У заході прийняли участь - начальник відділу земельних відносин виконавчого апарату Василенко Н.П та спеціалісти землевпорядники - Саєнко Л.Д. (с. Благовіщенка), Верютіна Н.В. (с. Білоцерківка),             Лісовська А.М. (с. Ланцеве), Лифар В.В. (с. Шевченківське).

На зустріч запросили Комиш-Зорянського селищного голову  Гнатушу І.В.

Державний інспектор Редька В.М. ознайомив присутніх зі своїми повноваженнями та функціональними обов'язками.

Спеціалісти-землевпорядники отримали інформацію про послідовність дій при виявлені порушень земельного законодавства на території селищної об'єднаної територіальної громади.

В завершальній частині визначено перелік заходів, які  необхідно виконати з метою  здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель на підпорядкованій території.

Zem1
Zem2
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна