26 жовтня на Черкащині пройшов регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад», що зібрав 200 лідерів успішних територіальних громад з різних куточків України та експертів із питань регіонального розвитку

zast Метою форуму став обмін досвідом, представлення найкращих практик залучення ресурсів для реалізації проектів розвитку територіальних громад, підготовка проектних заявок.

Організаторами цього масштабного заходу виступили Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми         «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, і департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Під час форуму представники територіальних громад, фахівці та експерти обговорили можливості розвитку громад після їх об’єднання, використання коштів міжнародних фінансових фондів та державних програм для реалізації проектів розвитку громад.

Одним із запрошених спікерів форуму був і Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович, який поділився досвідом щодо успішного розвитку житлово-комунального господарства об’єднаної територіальної громади.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна