Вдалий дебют

5В місті Запоріжжі на базі військової частини 55-ої окремої артилерійської бригади відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник-2017».Організатор змагань,які вже проходять сімнадцятий рік поспіль,- комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької облради. На урочистому відкритті обласного конкурсу виступив заступник голови облдержадміністрації Едуард Анатолійович Гугнін. Також слово мали численні гості заходу. Керівник КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Марина Анатоліївна Шконда ознайомила зі складом учасників та регламентом змагань. За тим і розпочалися безпосередньо спортивні  баталії.

Сімнадцять команд, які представляли м. Запоріжжя та регіони області були розділені на дві категорії – студентської та працюючої молоді.Вік учасників 18 - 27 років. Збірна команда Комиш-Зорянської ОТГ вперше взяла участь у цьому військово- спортивному заході і була представлена в категорії працюючої молоді таким складом – Станіслав Книш, Олексій Бєляєв, Євген Гацько, Олександр Пуздрач, Віктор Кобець, Олександр Гиренко з Комиш-Зорі. Віталій Монастирний (капітан команди),Владислав Волков, Владислав Мозговий з Благовіщенки. Євген Шебеда з Шевченківського. Керівник команди- А.І.Деменков. Представник- С.В.Прийма.

Незважаючи на свій дебютний виступ та більш досвідчених суперників,наші хлопці показали досить високі результати у всіх восьми дисциплінах з яких складався конкурс, а це-конкурс строю та пісні, військово-прикладна естафета (8 етапів),підтягування на перекладині в бронежилеті, змагання зі стрільби, спеціалізований крос, розбирання і збирання автомата –АКС-74, перша медична допомога в умовах бойових дій, виконання нормативів у засобах захисту.

За підсумками змагань збірна Комиш-Зорянської ОТГ стала срібним призером обласного військово-спортивного конкурсу «Призовник-2017», пропустивши вперед лише чотириразового чемпіона та багаторазового призера минулих років – команду запорізького ПАТ «Мотор Січ». На офіційному нагородженні організатори  привітали нашу команду  з вдалим дебютом та вручили кубок, грамоту і медалі.

2

1

6

7

8

9

5


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна