Відбулось засідання круглого столу з питання обговорення законопроекту про надання об’єднаним територіальним громадам повноважень з управління земельними ресурсами за межами населених пунктів

IMG_20170920_100524Gl20 вересня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади відбулося засідання «круглого столу» з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень об'єднаним територіальним громадам розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів та передачу даних земель до комунальної власності».

У заході взяли участь старости сіл Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади, спеціалісти-землевпорядники відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради та члени постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

На засідання запрошений Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович.

Відкрила зустріч начальник відділу організаційної та інформаційної роботи виконавчого апарату селищної ради Грицик Людмила Миколаївна, яка ознайомила присутніх з метою проведення засідання «круглого столу» та порядком денним.

Основним доповідачем виступила начальник відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради Василенко Наталія Григорівна. Під час обговорення присутні детально розглянули окремі статті законопроекту. Отримали відповіді на питання щодо внесених змін.

Учасниками засідання схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень об'єднаним територіальним громадам розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів та передачу даних земель до комунальної власності».

Виконавчий комітет

IMG_20170920_100351

IMG_20170920_100524

IMG_20170920_100411


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна