Результати першого туру футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області

footbGlЦими вихідними пройшли перші матчі футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області за підтримки програми "U-LEAD з Європою" (Південно-Східний ХАБ). Футбольний кубок започаткований в рамках Концепції розвитку спортивної інфраструктури ОТГ Запорізької області, яка розроблена Запорізьким ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», і є першим подібним турніром в Україні.


Матчі відзначилися результативністю, а мешканці громад змогли на власні очі побачити великий футбол за участю своїх команд.
Кубок розпочався зі стадії 1/8 фіналу. Передбачається по дві грі на кожній стадії та фінальний матч на центральному футбольному стадіоні Запорізької області – «Славутич-Арена». 
Ініціативність громад по участі в турнірі та позитивний резонанс серед мешканців свідчіть про те, що спорту в громадах бути і бути спорту найвищого рівня!

Варто також підкреслити, що турнір окрім спортивної складової має на меті налагодження тісної співпраці між ключовими стейкхолдерами, які задіяні в процесі розвитку спортивної інфраструктури в громадах Запорізької області, популяризації здорового способу життя та налагодження плідної взаємодії між громадами ОТГ нашого регіону.

Результати всіх матчів додаються
1. Оріхівська ОТГ - Приморська ОТГ 2:0,
2. Воскресенська ОТГ - Комиш-Зорянська ОТГ 1:2
3. Біленьківська ОТГ - Гірсівська ОТГ 0:3
4. Долинська ОТГ - Веселівська ОТГ 1:4
5. Таврійська ОТГ - Осипенківська ОТГ 3:0
6. Берестівська ОТГ - Гуляйпільська ОТГ 1:2
7. Павлівська ОТГ - Великобілозерська ОТГ 2:2
8. Широківська ОТГ - Водянська ОТГ 3:0

footb1

footb2

 

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна