Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради «Про тарифи на послуги КП «Мрія»

17.03.2012

Виконавчим комітетом Комиш-Зорянської селищної ради  підготовлений проект рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради   «Про тарифи на послуги КП «Мрія», яким передбачено  встановлення на території селищної ради, відповідно до норм Податкового кодексу України, та  наданих  підприємством розрахунків, тарифів на  послуги  з  врахування ПДВ

Проект рішення разом з відповідним аналізом регуляторного впливу цього акту будуть  оприлюднені протягом п'яти днів з дня публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської селищної ради (www.kz.zp.ua) у розділі «Підприємництво та регуляторна політика» на сторінках «Проекти» та «Аналізи».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення  селищної ради приймаються у письмовому вигляді на протязі місяця після публікації цього  повідомлення  за адресою: 71030 смт. Комиш-Зоря, вул. Вокзальна,49, Куйбишевський  район, Запорізька область, виконавчий комітет  Комиш-Зорянської  селищної ради, тел. 7-32-81,  e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript u .

Запрошуємо суб'єктів господарювання на обговорення  цього проекту, яке  відбудеться    10.04.2012 року  в  СБК  о  15.00 год.


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна