Ремонти на об’єктах УФСІ

-4Незабаром у смт Комиш-Зоря, Запорізької області, розпочнуться ремонтно-будівельні роботи на об'єктах УФСІ.

Зокрема вже підписано 2 договори підряду і капітальні ремонти стартують на об'єкті соціального житла для внутрішньо переміщених осіб (вул. Польова, 1А), а також будуть замінені старі вікна на нові енергозберігаючі у Комиш-Зорянській загальноосвітній школі (ЗОШ) І-ІІІ ступенів.


Комиш-Зорянська громада виграла конкурс мікропроектів Українського фонду соціальних інвестицій та виконала підготовчі процедури - виготовлення проектно-кошторисної документації, проходження експертизи, здійснення робіт по підсиленню зовнішніх мереж електропостачання для майбутнього об'єкту соціального житла. Мікропроекти УФСІ є дуже важливими для Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади, яка є однією із найбільших у Запорізькому краї. Тут проживає понад 6700 осіб у 10 населених пунктах: Комиш-Зоря, Шевченківське, Труженка, Тернове, Руденка, Благовіщенка, Новокам'янка, Білоцерківка, Черешневе і Ланцеве.

У підписанні договорів підряду на виконання ремонтно-будівельних робіт взяли участь керівник підрядної організації із Запоріжжя ТОВ «Компанія Позитив», інженер із авторського нагляду, інженер із технічного нагляду, голови місцевих агенцій з впровадження проектів - Комиш-Зорянський селищний голова та директор місцевої школи.

Представник Харківського РП УФСІ Тетяна Бовт розповіла про умови виконання договорів та надала роз'яснення щодо подальших процедур впровадження мікропроектів УФСІ. Сторони ще раз оглянули об'єкти та розпланували графік подальшої співпраці.

Комиш-Зоря2 Комиш-Зоря Комиш-Зоря4 Комиш-Зоря3 Комиш-Зоря1


 


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна