Реабілітація інвалідів

1

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

запрошує на навчання


Що таке професійна та трудова реабілітація?

Це якісна професійна підготовка інвалідів в опануванні робітничих професій. Кінцева мета - ефективна професійна діяльність кожного випускника Центру на відкритому ринку праці.

Якщо у Вас є обмеження до працездатності;

Ви не можете працювати за станом здоров'я за вашою професією, або не маєте професії;

Не знаєте, що робити, щоб забезпечити родину;

Ви самотні.

Прислухайтесь до наших порад, приходьте до Центру професійної реабілітації інвалідів.

За Вашим бажанням та з нашою допомогою Ви можете стати:

Професійним перукарем. Ми навчимо робити модні зачіски, а жінку взагалі зробити красунею, зробивши їй манікюр, педикюр та різноманітні косметичні процедури.

Забезпечити себе, свою родину, сусідів, а може, і все село сучасними сукнями, ставши кравцем.

А якщо Ви захоплені новітніми технологіями комп'ютерної техніки, вивченням бухгалтерії та комп'ютерних програм, то  чекаємо  Вас для здобуття затребуваних професій, таких як "Адміністратор", "Оператор комп'ютерного набору" та "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".

Якщо Вас приваблюють електроприлади - до Ваших послуг фахівці, які навчать лагодити побутову техніку, зробити електричну проводку у квартирі,  допоможуть здобути професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Ви хвилюєтеся за своє здоров'я?

Ми часу  не гаємо. За 5,5 місяців, які Ви будете вчитися, сподіваємося, Ваше здоров'я покращиться. Для цього у нас є всі умови. З урахуванням Вашого стану здоров'я зможете пройти курс масажу, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, також відповідної терапії на усунення або зменшення проявів патологічних процесів.

Ми ще не переконали Вас?
Тоді до Ваших послуг фахівці
- Центру сім'ї та молоді;
-  Центру зайнятості;
-  пенсійного фонду;
-  фонду соціального страхування;
-  страхових компаній;
-  управління праці та соціального захисту населення, з якими Ви матимете можливість поспілкуватися, отримати відповіді на  свої запитання.

А якщо Ви плануєте  зайнятися підприємницькою діяльністю, то Вам дадуть пораду банкіри та підприємці, юристи та податкові інспектори.

Навчили, і що далі? Зробимо все, щоб  Ви знайшли себе на ринку праці, звичайно, якщо Ви цього бажаєте.

Як це вплине на фінансовий стан Вашої родини? Ви зекономите свою пенсію, бо всі витрати  на проживання, харчування, навчання бере на себе держава.
Ваші витрати: кошти на проїзд до Центру, на цукерки та морозиво, якщо любите солодке. Після закінчення курсу навчання Ви станете кваліфікованим робітником, працевлаштуєтесь і зможете утримувати себе та родину.

На всі Ваші запитання Ви отримаєте відповідь за телефоном (06153 ) 7-07-42 від фахівців Запорізького обласного Центру професійної реабілітації інвалідів або в Управлінні праці та соціального захисту населення за місцем Вашого проживання.

Наша адреса: м.Бердянськ, вул. Мічуріна, 87
Детальніше про нашу установу ви можете дізнатись на офіційному сайті


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна