Відкриття Відділу надання адміністративних послуг

Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас відвідати за необхідності Відділ надання адміністративних послуг виконавчого апарату Комиш - Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області та отримати всі необхідні консультації та послуги  з найбільш важливих питань, що відносяться до його компетенції.

Приміщення  знаходиться за адресою: Запорізька область Більмацький район смт Комиш-Зоря вул. Вокзальна, 63 (приміщення Будинку культури І поверх).

Для мешканців громади запроваджені зручні години прийому відвідувачів:

понеділок -  четвер: з 8:00 до 17:00 год.

п'ятниця: з 8:00 до 15:45 год.

обідня перерва : з 12:00  до 12:45 год.

вихідні дні: субота, неділя

В окремих населених пунктах по всій території об*єднаної територіальної громади працюють спеціалісти Відділу надання адмі-ністративних послуг, які обслуговують громадян на відповідній території.

У Відділі надання адміністративних послуг забезпечується надання найбільш важливих та популярних послуг серед громадян і представників бізнесу, зокрема таких, як реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання; реєстрація місця перебування осіб, видача довідок різноманітного характеру, характеристик, актів обстеження та ін., оформлення документів на призначення житлових субсидій; оформлення документів на призначення окремих видів державної допомоги, окремі нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування (насамперед, видача довіреностей, посвідчення заповітів, засвідчення вірності копій документів та виписок з них, засвідчення справжності підпису на документах), державна реєстрації прав на нерухоме майно та його обтяжень та ін.

Перелік послуг, що надаються у Відділі надання адміністративних послуг  буде  і надалі розширюватися  постійно.

Протягом 2016 року Комиш - Зорянська селищна рада приймала участь у проекті «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні», що виконувався компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ). В рамках проекту було отримано матеріально - технічне забезпечення для функціонування Відділу надання адміністративних послуг (меблі та комп*ютерну техніку).

З метою забезпечення комфортних умов для відвідувачів, повного програмного та матеріально-технічного забезпечення Відділу надання адміністративних послуг та віддалених робочих місць  і надалі приймати-меться участь у різноманітних проектах.

DSCN2205

DSCN2218
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна