До уваги громадян, підприємств, установ та організацій!

10.01.2012

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Комиш-Зорянська селищна рада публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про   Правила   благоустрою    населеного  пункту  територіальної   громади  смт. Комиш-Зоря».

 

Проект рішення разом з відповідним аналізом регуляторного впливу цього акту будуть  оприлюднені протягом п'яти днів з дня публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської селищної ради (www.kz.zp.ua) у розділі «Підприємництво та регуляторна політика» на сторінках «Проекти» та «Аналізи».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня    його    оприлюднення:
  • Поштою  за  адресою: Комиш-Зорянська селищна рада, вул. Вокзальна,49, смт.Комиш-Зоря, Куйбишевського району, Запорізької області, 71030, e-mail : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;
  • Факсом  (06147)22398;

Телефон для довідок 6 (06147)73281;
Також з проектом рішення можна ознайомитися у виконкомі  селищної ради.

Запрошуємо жителів селища та суб'єктів господарювання на обговорення  цього проекту, яке відбудеться    14.02.2012 року в СБК  о  15.00 год.

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна