Повідомлення про оприлюднення проектів рішень

26.11.2011

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Комиш-Зорянської селищної ради:

1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

2. Про Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

3. Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності , які працюють по спрощеній системі оподаткування, на 2012 рік1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

Детальніше

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта-проекту
рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря»

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності ", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря ».

Проект даного рішення підготовлений з метою стимулювання ефективного та раціонального використання землі на засадах ринкової економіки, визначення ринкової вартості земельних ділянок, збільшення доходів міського бюджету від надходжень плати за землю.

З проектом даного рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також у виконавчому комітеті Комиш-Зорянсьої селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради (71030, смт. Комиш-Зоря, вул. Вокзальна,49), за телефоном 7-32-81, або на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Запрошуємо суб'єктів господарювання та населення на громадські слухання з обговорення проекту рішення, які відбудуться 28.12.2011 року в СБК о 11.00 год.

 


 

 

2. Про Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

Детальніше

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення
Комиш-Зорянської селищної ради «Про Положення про порядок залучення коштів замовників на
розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного
пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря»

Відповідно до плану підготовки регуляторних актів Комиш-Зорянської селищної ради, на виконання пункту 1 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, виконавчий комітет Комиш-Зорянської селищної ради розробив проект рішення селищної ради «Про Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря».
Пропозиції та зауваження стосовно проекту рішення у письмовій формі протягом місяця з моменту його оприлюднення просимо надавати за адресою: виконком Комиш-Зорянської селищної ради, вул. Вокзальна, 49, смт. Комиш-Зоря, Куйбишевського району, Запорізької області, 71030, тел. 7-32-81, або на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Запрошуємо суб'єктів господарювання та населення на громадські слухання з обговорення проекту рішення, які відбудуться 28.12.2011 року в СБК о 11.00 год.

 


 

 

3. Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік.

Детальніше

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта-проекту рішення
Комиш-Зорянської селищної ради
«Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності,
які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік»

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст. 293 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України (із змінами, внесеними згідно із Законом N 4014-VI від 04.11.2011), з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, виконавчим комітетом Комиш-Зорянської селищної ради розроблено проект рішення " Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік ".
Цей проект регуляторного акта забезпечує дотримання вимог чинного законодавства та принципів державної регуляторної політики, необхідність врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання.
Проект рішення Комиш-Зорянської селищної ради „ Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік» , аналіз регуляторного впливу та базове відстеження розміщено на цьому сайті Комиш-Зорянської селищної ради в розділі «Підприємництво та регуляторна політика» на сторінках «Проекти» та «Аналізи»
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: 71030, смт. Комиш-Зоря, Куйбишевський район, Запорізька область, вул. Вокзальна , 49.
-факсом (06147)22398
Телефони для довідок: (06147)73281
Також з проектом рішення можна ознайомитися у виконкомі селищної ради та у Куйбишевській МДПІ.

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна