Які санкції громади можуть застосувати до роботодавців, що порушують законодавство про працю, - роз’яснення експертів

1e1e7147c744ac2a3fc96f53ef863f3dУ відповідь на звернення органів місцевого самоврядування щодо роз’яснення питання застосування санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою») підготували відповідні матеріали.

Детальніше...
 
Декада профілактики артеріальної гіпертензії у нашому районі

GipertenziaЗ метою підвищення ефективності запобігання артеріальної гіпертензії, підвищення рівня виявлення хворих системи кровообігу на ранніх стадіях, чинників ризику жителів сіл, селищ і міст у травні проводиться декада профілактики артеріальної гіпертензії у закладах охорони здоров'я Запорізької області, у т. ч. у нашому районі.

Детальніше...
 
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
 

Результат пошуку зображень за запитом "звільнення за згодою сторін"Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Олександр Раєвський

Детальніше...
 
Скасування пайової участі — хрест на розвитку інфраструктури міст

111 травня 2018 року у "Дзеркалі тижня" опублікована стаття експерта АМУ з питань місцевого економічного розвитку, кандидата економічних наук  Діни Серебрянської

Порушення балансу бюджетів громад призведе до їх дефіциту і зниження рівня фінансування проектів розвитку.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 31
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна