День Прапора та День Незалежності України в селі Благовіщенка

shapka Наш державний прапор -   одна з офіційних  емблем, що символізує суверенітет України. І зовсім не дивно,  що для нашої, залитої світлом країни жовтий і синій  кольори злилися воєдино, утворивши прекрасну палітру, котрою гордий кожен українець.

23  серпня 2018 року на центральній площі села Благовіщенки  відбулися урочистості з нагоди  підняття Державного  Прапора      України.  На  заході були присутні:  місцеве керівництво,  земляки-учасники бойових дій на сході країни,  представники  трудових колективів, жителі села. Ведучі церемонії розповіли про історію жовто-блакитного символу  держави, діти  читали вірші про прапор. Староста сіл Благовіщенки та Новокам’янки Ірина Недобуга привітала всіх присутніх з Днем  Державного Прапора Укераїни.

Право підняти  Державний стяг було надано  учаснику  АТО, молодшому сержанту Яловцю Віктору Вікторовичу та   активісту громадського життя села Лахну Іллі Анатолійовичу. Під звуки головної пісні країни  Державний прапор здійнявся в небо.1

Як птах золотий в переливах

Мій прапор, яскраво горить.

Це знак наш, це море і ниви,

Це символ, що будемо жить.

2

Як завжди з розмахом святкували у Благовіщенці День Незалежності  України. На площі, де відбувалося  святкове дійство  було облаштоване ігрове дитяче містечко, працювали торгові точки. Працівники  місцевого Будинку культури та самодіяльні артисти подарували  всім гостям свята  чудовий концерт. Звучали пісні у виконанні Лахно Людмили та Лілії, Романько Лілії, Ниценко Софії, Кудрявської Аліни, Костенка Олександра,  Нехайчука Ярослава,  Кириленко Віки.  Колориту  святу додавали  відео кліпи та фото замальовки про краєвиди України, що паралельно демонструвалися на мультимедійному екрані. Гучними оплесками зустрічали  учасників танцювального колективу з хореографічною  композицією «Василина», народний ансамбль «Народичі»  підготував спеціальне вітання – попурі із  пісень  про запорізьких козаків. На святі вшанували пам’ять тих, хто в мирний час віддав життя за  незалежність  держави.

3

Гарного святкового настрою   присутнім додало  відео-вітання від Комиш-Зорянської ОТГ та святковий феєрверк. Закінчилось святкування  молодіжною дискотекою.

4

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна