Діти-сироти 22.08.18

17.09.2018 19:23
shapkaСпівпраця з прийомними сім’ями

В рамках співпраці Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади з державними установами – суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, із сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також з іншими категоріями сімей з дітьми, що потребують соціальної підтримки, заплановано організацію та проведення низки спільних заходів.

З метою створення якісних передумов поступової передачі повноважень щодо здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до Комиш-Зорянської ОТГ, а також з метою підвищення рівня відповідальності прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників було проведено розширену зустріч.


 

1

Захід відбувся 22 серпня 2018 року на базі Комиш-Зорянської ОТГ в с. Благовіщенка. В зустрічі безпосередньо прийняли участь: заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Комиш-Зорянської ОТГ, директор Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації, директор та фахівець із соціальної роботи відповідної комунальної соціальної установи Комиш-Зорянської ОТГ, старости населених пунктів, де проживають вище зазначені сім’ї, а також прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, що проживають на території об’єднаної територіальної громади.

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна