Розвиток системи соціальних послуг

15.08.2018 08:59

shapka

05 квітня 2018 року Харківський інститут соціальних досліджень провів національну конференцію «Система соціальних послуг України в сучасних умовах». У місті Харкові зібралися представники Міністерства соціальної політики України, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів та установ соціального обслуговування, фахівці у сфері надання соціальних послуг, журналісти, представники громадських організацій, які займаються темою соціального захисту.

Головною метою конференції стало обговорення сучасного стану розвитку системи соціального обслуговування населення в Україні.

1

Висвітити діяльність центрів соціальних послуг були запрошені представники Комиш-Зорянської та Смирновської об’єднаних територіальних громад. Роботу комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської  ОТГ висвітила заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада Вікторія Володимирівна.

2

За підсумками заходу вийшли друком дві книжки: "Система соцільних послуг в Україні в сучасних умовах: збірник статей за матеріалами національної конференції" та "Звіт за результатами впровадження проекту "Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг": досвід змін на місцевому рівні".

3

 

Організатори заходу подякували за співпрацю та зміни, які внесено в систему соціальних послуг в Україні!

 

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна